Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
EAN: 4053986217098
Wysyłka od: 17.00 PLN
Producent: puma

Nagolenniki Puma Pro Training grd

Ochraniacze piłkarskie wykonane z najwyższej jakości materiału odpornego na zniszczenia. Materiałowa dolna część zabezpiecza kostkę przed stłuczeniami oraz zapobiega przemieszczaniu się ochraniacza podczas biegu. Tylna część pokryta pianką EVA co poprawia komfort i wygodę użytkowania.

 

Chcesz wyróżniać się spośród tłumu i być kimś wyjątkowym? Wypróbuj produkty firmy PUMA! Najwyższa jakośći i nowoczesny design sprawią, że poczujesz się wyjątkowo i komfortowo. Osiąganie sukcesów stanie się teraz łatwiejsze i znacznie przyjemnijsze. Firmie Puma zaufały największe gwiazdy świata futbolu takie jak Sergio Agüero czy Mario Balotelli.

 

 

Początki firmy sięgają roku 1924 kiedy to dwaj bracia Rudolf i Adolf Dasslerowie założyli Fabrykę butów braci Dassler. Z ich fabryki pochodziło obuwie zarówno niemieckiej, jak i amerykańskiej reprezentacji na igrzyska olimpijskie w 1936r. w Berlinie. W 1948r. bracia się rozstali i podzielili biznes. Rudolf Dassler kontynuował działalność pod nazwą najpierw Ruda, przemianowaną później na Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler. Puma od wielu lat jest jednym z największych technicznych sponsorów klubowych oraz reprezentacyjnych na europejskim rynku w piłce nożnej.

Piłka nożna

  • Kolor: 

    czarny

  • Rozmiar: 

    L